Od północy z piątku na sobotę trwa w Polsce cisza wyborcza. Pod groźbą kary zakazane są wystąpienia polityczne, audycje radiowe, telewizyjne i wszelkie działania prowadzące do promowania kandydatów w Internecie. Jednak jeszcze dzisiaj marki postanowiły wystawić swoich kandydatów na Prezydenta. Znaleźli się wśród nich m.in. Chips Crunchips, Chuck z ChupaChups czy Homer z Simsonów. Wybory Prezydenckie w Polsce to kolejny moment, który marki w świetny sposób wykorzystały do działań real-time marketingowych i promocji swoich produktów w mediach społecznościowych.

Przyjrzyjmy się najciekawszym pomysłom z Facebooka, Twittera oraz Instagrama:

 

wybory literackie vevo stock renament gastrobar redd's przyciągnąć horyzont PlayStation(1) paręosób lech jaram się teatrem gruby benek(1) grant's whisky google(1) FOX COMEDY diamond cosmetics crunchips ciż cafe instagram chupa chups brzydale.pl insta berlinki  fb

 

Pamiętajcie, że przed nami jeszcze kilka godzin ciszy wyborczej… ale nam możecie zdradzić, na którą markę dzisiaj zagłosujecie i kto wygra wyścig o fotel prezydenta :)

 

 

A.KarpińskaZestawienie przygotowała Aleksandra Karpińska

Project Manager w Dziale Projektów Specjalnych i Akcji Społecznych Agora S.A. Studiuje Edukację Medialną i Dziennikarstwo na UKSW w Warszawie. Obecnie prowadzi walkę ze sobą i czasem, aby napisać pracę magisterską. Zafascynowana (ma nadzieję, że z wzajemnością!) e-mail marketingiem. Wielbicielka Italii, kultury żydowskiej i butów. Uzależniona od przeglądania zdjęć na Intagramie.