Nie mam zwyczaju pisać o własnych akcjach, ale kiedy nagle rozchodzi się tak sympatyczna atmosfera z obu stron to nie sposób przejść obok tego obojętnie.

Zaczęło się całkiem niewinnie – mamy taki zwyczaj w Solgazie by wysyłać kartki z różnych okazji do zaprzyjaźnionych osób. Czasem są to walentynki dla dziennikarek, innym razem zamówienie na dobrą pogodę w stacji TV która odpowiada za sprawy meteo. Tym razem wakacyjna przesyłka trafiła w ręce Andrzeja Ogonowskiego z SMSAPI. Byli świeżo po wdrożeniu nowej strony www i do tego też nawiązywała kartka:

andrzej smsapi

 

Odpowiedni komentarz i akcja zaczęła nabierać rozpędu

 

andrzej smsapi2

 

Postanowiliśmy więc zaspokoić głód, ale też rzucić rękawicę i zaprosić do akcji. Oczywiście zwykła kanapka to zwykła akcja, dlatego trzeba było to jakoś podkręcić. Wysłaliśmy pizzę do biura:

 

andrzej smsapi4andrzej smsapi3

 

Ale jak wyzwanie to wyzwanie, więc nie na tym się skończyło. SMSAPI stanęło na wysokości zadania i odwdzięczyli się w śląskim stylu :)

 

DSC_1022DSC_1021

DSC_1031

Jak widać wystarczy niewiele by zbudować bardzo pozytywną relację :)

Co to dało? Oprócz miłej współpracy i lepszej atmosfery w biurze zauważyliśmy fajną reakcję klientów – gdy dzwonili do Solgazu np. złożyć zamówienie to zaczynali od…życzenia smacznego.

 

Jakub Biel